Relacja CSM: “Europa i Świat w latach 2020-2030”

W najbliższej dekadzie Europę i świat czekają głębokie zmiany. Dla Unii Europejskiej będzie to czas kluczowych decyzji, które wpłyną na jej funkcjonowanie i dalsze losy. O najważniejszych wyzwaniach i szansach dla Europy i Polski rozmawiali uczestnicy „okrągłego stołu” zorganizowanego przez Centrum Stosunków Międzynarodowych i biuro Parlamentu Europejskiego w Warszawie we współpracy z ośrodkiem THINKTANK i hotelem Lake Hill koło Karpacza.

W dyskusji wzięli udział przedstawiciele firm, organizacji biznesowych i pozarządowych, eksperci i liderzy opinii. Podkreślano konieczność wykorzystania ogłoszonej przez instytucje unijne dwuletniej konferencji o przyszłości UE dla zmiany perspektywy patrzenia na reformy, których ten projekt wymaga. Zdaniem uczestników debaty, Europa powinna postawić na innowacje i masowe zastosowanie sztucznej inteligencji oraz jak najszybciej przebudować sposoby funkcjonowania instytucji publicznych i działania firm.

EUROPA I ŚWIAT W LATACH 2020-2030

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Menu
Gaziantep masaj Kutahya masaj Elazig masaj Trabzon masaj Malatya masaj Sivas masaj Ordu masaj Sakarya masaj Manisa masaj Mersin masaj Tokat masaj Afyon masaj Denizli masaj Kayseri masaj Eskisehir masaj Pamukkale mutlu son sanliurfa mutlu son Didim mutlu son sanliurfa mutlu son