Ta strona korzysta z plików cookie.

Profesor Yunus gościem CSM w Brukseli

25 marca 2014
Naszym zdaniem

Muhammad Yunus, Laureat pokojowej nagrody Nobla, wziął udział w specjalnej debacie w Brukseli poświęconej przyszłości europejskiego modelu ekonomii społecznej i roli przedsiębiorczości społecznej w budzeniu konkurencyjności gospodarki UE. Wydarzenie zostało zorganizowane przez CSM, ośrodek THINKTANK, UN Global Compact i katedrę Yunusa w Polsce we współpracy z Parlamentem Europejskim i posłem Michałem Bonim, Konfederacją Lewiatan oraz firmami Microsoft, Totalizator Sportowy i KGHM. Debata odbyła się 25 marca tego roku w ramach BUSINESSEUROPE Days. 

Szczegółowa informacja na temat konferencji w Brukseli >>

W dniach 3-6 listopada 2015 r. profesor Yunus weźmie udział w Social Business Summit w Berlinie. Spotka się tam m.in. z dr Małgorzatą Bonikowską, Prezesem CSM oraz władzami Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. J. Korczaka w Warszawie, przy której działa Katedra Przedsiębiorczości Społecznej. Jej współzałożycielem i partnerem jest CSM.

Czytaj więcej o Social Business Summit >>

Więcej o profesorze Yunusie i przykładach przedsiębiorczości społecznej w Azji można przeczytać w specjalnym artykule dr Małgorzaty Bonikowskiej, Prezesa CSM, opublikowanym w Magazynie „THINKTANK”:
{phocadownload view=file|id=553|target=s}