Ewa Stepan

Ewa Stepan, Ekspert

Konsultant w dziedzinie komunikacji społecznej, dyplomacji publicznej, polityki UE w dziedzinie edukacji i informacji i zmian klimatu. Lider i koordynator projektów. Ukończyła studia na wydziale teatrologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Studiowała także reżyserię. W latach 1981- 1995 mieszkała w Londynie. Była dziennikarzem, krytykiem sztuki, wykładowcą dramatu polskiego, nauczycielem, organizatorem imprez kulturalnych i społecznych. Pracowała między innymi dla BBC Word Service. Była korespondentem dla kilku gazet i periodyków: The Herald Tribune i The Polish Daily, Teatr, Dialog, Sztuka. Prowadziła projekty i organizowała imprezy między innymi dla Polskiego Ośrodka Społeczno-Kulturalnego, Instytutu Kultury Polskiej w Wielkiej Brytanii, London Film Festival, London Theatre Festival.

W latach 1995-2004 w Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej w Polsce przygotowywała i wdrażała kampanie informacyjne, projekty w dziedzinie edukacji, mediów i kultury. Prowadziła szereg projektów związanych z komunikacją społeczną i medialną w Polsce oraz ramienia British Council w FYROM (Macedonii). Dla Ambasady Brytyjskiej w Polsce przygotowywała strategię dyplomacji publicznej na temat zmian klimatycznych. W Centrum Stosunków Międzynarodowych prowadziła kampanię informacyjną poprzedzającą konferencję klimatyczną COP14 w Poznaniu w 2008 r. Jest członkiem Rady Fundacji Sue Ryder w Polsce.

Menu
Gaziantep masaj Kutahya masaj Elazig masaj Trabzon masaj Malatya masaj Sivas masaj Ordu masaj Sakarya masaj Manisa masaj Mersin masaj Tokat masaj Afyon masaj Denizli masaj Kayseri masaj Eskisehir masaj Pamukkale mutlu son sanliurfa mutlu son Didim mutlu son sanliurfa mutlu son