Ta strona korzysta z plików cookie.

Europejskie Forum Nowych Idei 2021

19 października 2021
Wydarzenia stacjonarne

Już jutro rozpoczyna się kolejna edycja Europejskiego Forum Nowych Idei, którego CSM jest od lat partnerem merytorycznym❗

Odbudowa gospodarki europejskiej po pandemii Covid-19, Europejski Zielony Ład, międzynarodowa współpraca w ramach Trójkąta Weimarskiego, rozwój cyfryzacji – to najważniejsze tematy tegorocznego, 10. Europejskiego Forum Nowych Idei, które odbędzie się w Sopocie 20-22 października br.

Wśród uczestników spotkania pojawią się m.in.: Paolo Gentiloni, komisarz europejski ds. gospodarki, Christa Schweng, przewodnicząca EKES, Krzysztof Szubert, pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. europejskiej polityki cyfrowej, czy Gertruda Uścińska, prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Organizatorem jubileuszowej edycji EFNI jest Konfederacja Lewiatan przy współpracy z BusinessEurope i miastem Sopot. Tegoroczna konferencja będzie wyjątkowa, nie tylko z powodu jubileuszu, ale też tego, że znowu odbędzie się w Sopocie na żywo! Zaproszeni goście będą rozmawiać o świecie, który przez ostatnie kilkanaście miesięcy zmienił się nie do poznania.

Polecamy panele współorganizowane przez CSM:
➡️ NOWY PODZIAŁ ŚWIATA | 21.10 | 9:00
➡️ PRZYSZŁOŚĆ EUROPY – JAKA BĘDZIE, JAK JĄ PLANOWAĆ, ORGANIZOWAĆ I JAK O NIEJ MÓWIĆ, ABY NIE PRZEGRAĆ? | 21.10 | 11:30
➡️ NIEMCY PO WYBORACH 22.10 | 9:00

Więcej informacji: https://www.efni.pl

X