CSM LIVE TALKS
Świat po katastrofie

Zapraszamy na rozmowy z cyklu CSM LIVE TALKS – ŚWIAT PO KATASTROFIE, organizowane przez Centrum Stosunków Międzynarodowych oraz Fundację Konrada Adenauera w Polsce.

👉 W każdy wtorek w godz. 17:00-18:00 profilu Facebook Centrum Stosunków Międzynarodowych.

Zawsze RAZ w tygodniu rozmawiamy NA ŻYWO z ekspertami, dyplomatami, przedsiębiorcami i liderami opinii o wpływie pandemii na stosunki międzynarodowe.

Podczas rozmowy 14 kwietnia z naszymi gośćmi rozmawialiśmy o tym:
– jak państwa reagują na obecny kryzys?
– czy Unia Europejska się wzmocni czy osłabnie?
– co czeka Europę po pandemii?

👉Naszymi gośćmi byli:

  • Katarzyna Kacperczyk – ekonomistka SGH, specjalistka w zakresie stosunków międzynarodowych, w latach 2013–2016 podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych.
  •  Eugeniusz Smolar – członek Rady Fundacji Centrum Stosunków Międzynarodowych, analityk z dziedziny stosunków międzynarodowych, specjalizuje się m.in. w problematyce bezpieczeństwa międzynarodowego i NATO, relacjach transatlantyckich i polityce wschodniej UE i Rosji

Rozmowę poprowadziła dr Małgorzata Bonikowska prezes Centrum Stosunków Międzynarodowych

Całe nagranie dostępne jest tutaj.

 

 

Menu
Gaziantep masaj Kutahya masaj Elazig masaj Trabzon masaj Malatya masaj Sivas masaj Ordu masaj Sakarya masaj Manisa masaj Mersin masaj Tokat masaj Afyon masaj Denizli masaj Kayseri masaj Eskisehir masaj Pamukkale mutlu son sanliurfa mutlu son Didim mutlu son sanliurfa mutlu son