Biuletyn Niemiecki, nr 58. “Niebezpieczne związki – Niemcy i Grecja w dobie kryzysu”

Analiza trudnej sytuacji w Grecji i roli, jaką Niemcy odegrały w procesie przeciwdziałania kryzysowi w tym kraju w latach 2010–2015 dowodzi, że relacje między Atenami a Berlinem ewoluowały – a ponadto zależały od czynników wynikających na różnych etapach kształtowania polityki w Niemczech i w Grecji oraz w instytucjach wspólnotowych, w tym w Eurogrupie, w Komisji Europejskiej, Europejskim Banku Centralnym czy Parlamencie Europejskim – pisze dr Anna Visvizi (Instytut Europy Środkowo-Wschodniej) w 58. wydaniu Biuletynu Niemieckiego. W numerze znalazło się również kalendarium najważniejszych wydarzeń dotyczących Niemiec w okresie 23 marca – 9 lipca 2015 roku. 

Biuletyn Niemiecki to wydawany miesięcznie od 2009 r. wspólnie przez Centrum Stosunków Międzynarodowych oraz Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej periodyk elektroniczny, na łamach którego publikowane są analizy dotyczące bieżącej sytuacji politycznej, gospodarczej, społecznej i kulturowej w Niemczech wraz z kalendarium najnowszych wydarzeń na niemieckiej scenie politycznej.

Zapraszamy do lektury 58. wydania Biuletynu Niemieckiego:
{phocadownload view=file|id=648|target=s}

Menu
Gaziantep masaj Kutahya masaj Elazig masaj Trabzon masaj Malatya masaj Sivas masaj Ordu masaj Sakarya masaj Manisa masaj Mersin masaj Tokat masaj Afyon masaj Denizli masaj Kayseri masaj Eskisehir masaj Pamukkale mutlu son sanliurfa mutlu son Didim mutlu son sanliurfa mutlu son
eskişehir еskort - ankarabugun.org - macbook servis