Polska Agencja Inwestycji i Handlu ma zaszczyt zaprosić na całodniowe seminarium pt. "Blaski i cienie eksportu do Chin - co zrobić, by zaistnieć na rynku miliarda konsumentów", które odbędzie się w Centrum Informacyjnym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu 20 lutego 2018 r. Seminarium poprowadzi Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego Agencji w Szanghaju - dr Andrzej Juchniewicz, który posiada wieloletnie doświadczenie w udzielaniu wsparcia polskim przedsiębiorcom. Ekspert w praktyczny sposób wskaże uczestnikom, jak przygotować się do eksportu oraz jak go prowadzić, aby uniknąć kosztownych błędów.

Więcej

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza na całodniowe seminarium pt. "Gdzie i za ile - czyli przewodnik jak inwestować w Chinach", które odbędzie się w Centrum Informacyjnym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu 21 lutego 2018 r. Seminarium poprowadzi Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego Agencji w Szanghaju - dr Andrzej Juchniewicz, który posiada wieloletnie doświadczenie w udzielaniu wsparcia polskim przedsiębiorcom na rynku chińskim. Podczas seminarium ekspert wskaże, jakie są prawne formy prowadzenia działalności gospodarczej w Chinach, jak dobrać formę działalności do swoich potrzeb, jak przygotować się do inwestycji, a także przedstawi zagadnienia inwestycyjne na przykładzie sprzętu medycznego oraz zielonych technologii.

Więcej

Na zakończenie cyklu seminariów Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza na Indywidualne Konsultacje z ekspertem, które odbędą się w Centrum Informacyjnym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu 22 lutego 2018 r. Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego Agencji w Szanghaju - dr Andrzej Juchniewicz odpowie na wszelkie pytania oraz doradzi zarówno w zakresie sprzedaży do Chin, jak i w kwestiach inwestycyjnych. Udział w Indywidualnych Konsultacjach stanowi wyjątkową okazję, aby uzyskać specjalistyczną poradę w interesującej Państwa kwestii. Konsultacje rozpoczną się od godziny 9:00. Konsultacje ustalane są w oparciu o kolejność zgłoszeń.

Więcej

Tegoroczne obchody Chińskiego Nowego Roku rozpoczną się 15 lutego i potrwają 7 dni. Z tego powodu banki, urzędy, a także sklepy i punkty usługowe będą zamknięte. Wprawdzie kalendarz chiński, wprowadzony w II w p.n.e., został zastąpiony przez kalendarz gregoriański w 1912 roku, jednak Chiński Nowy Rok pozostał najważniejszym świętem dla mieszkańców Państwa Środka. Każde z 12 zwierząt należących do znaków zodiaku symbolizuje dany rok, który dodatkowo pozostaje pod wpływem jednego z 5 chińskich żywiołów. Oznacza to, że pełny cykl chińskiego kalendarza zodiakalnego trwa 60 lat. Rozpoczynający się Chiński Nowy Rok będzie rokiem Ziemistego Psa.

Więcej

PARTNERZY